Warning: session_start(): open(/var/www/ch5bda7e9b/bin-tmp//sess_9fe9a201b7012eec61d6cd93ca62b120, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch5bda7e9b/www/mir.meblevozka.kiev.ua/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 14

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/www/ch5bda7e9b/bin-tmp/) in /var/www/ch5bda7e9b/www/mir.meblevozka.kiev.ua/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 14
Пошта Фінляндії зупиняє пересилання листів і посилок до РФ та Білорусі — Актуальные новости со всего мира

Пошта Фінляндії зупиняє пересилання листів і посилок до РФ та Білорусі

Державний поштовий оператор Фінляндії Posti припиняє пересилання будь-яких листів і посилок між Фінляндією та Росією, а також між Фінляндією та Білоруссю з 11 квітня, повідомляється на офіційному сайті Posti.

"Призупинення стосується пересилання листів і посилок з Фінляндії до Росії та Білорусі, як і з Росії та Білорусі до Фінляндії. Вантажі, які не можуть бути доставлені, повернуть відправникам", — йдеться в повідомленні.

Призупинення пояснене винятковими обставинами з посиланням на угоди у рамках Світового поштового союзу. Призупинення буде чинним "до подальшого повідомлення".

 

 

Источник: interfax.com.ua