Warning: session_start(): open(/var/www/ch5bda7e9b/bin-tmp//sess_1d1531d82aa62770486f2fbc6bfffd8b, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /var/www/ch5bda7e9b/www/mir.meblevozka.kiev.ua/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 14

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/www/ch5bda7e9b/bin-tmp/) in /var/www/ch5bda7e9b/www/mir.meblevozka.kiev.ua/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 14
Стефанчук: настав час країнам НАТО зробити вибір, до якого блоку вони тяжіють — антипутінського чи «об’єднання осі» — Актуальные новости со всего мира

Стефанчук: настав час країнам НАТО зробити вибір, до якого блоку вони тяжіють — антипутінського чи «об’єднання осі»

Країни НАТО мають визначитися, до якого блоку вони тяжіють, вважає голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"Якщо вибір – це "антигітлерівська", перепрошую, "антипутінська" коаліція, то ми вам раді і будемо вважати своїми братами по зброї і друзями. Якщо ж ваша країна хоче належати до "об'єднання осі", будьте готові до негативних наслідків. Якщо ж ви хочете "всидіти на двох стільцях", то цього не буде — вам все одно доведеться визначатися зі своїм вибором, тільки на гірших умовах", — зазначив Стефанчук, виступаючи на весняній сесії Постійних комітетів Парламентської асамблеї НАТО.

Як повідомляє сайт Верховної Ради, Стефанчук підкреслив, що саме зараз настає момент істини. За його словами, Європа і НАТО або підуть далі разом з Україною і будуть процвітати, або поступово повернуться в 13 століття разом з Росією.

Стефанчук нагадав, що Україна вже 45 днів платить страшну ціну, але не відмовляється від європейської та євроатлантичної інтеграції.

"Ми очікуємо, що НАТО у всіх своїх діях буде настільки ж прихильним тим принципам, які воно записало у своєму установчому акті від 4 квітня 1949 року, а саме "своєму прагненні жити в мирі з усіма народами і урядами, повної рішучості захистити свободу, спільну спадщину своїх народів і їх цивілізацію, що грунтується на принципах демократії, свободи особистості і верховенства права", — наголосив політик.

Спікер парламенту подякував за допомогу, яку країни НАТО надали і продовжують надавати. Він акцентував увагу на необхідності допомоги нової якості.

"Дайте нам не тільки те, що у вас є в залишку, а й те, що просимо саме ми… ми вже втомилися просити про закрите небо і про надання важкого озброєння. Скажу так, кожен день закритого неба врятує сотні життів мирних українців і десятки життів наших дітей. Кожен день закритого неба над Україною додасть впевненості завтра кожному жителю країни ЄС та інших країн світу", — наголосив Стефанчук.

Источник: interfax.com.ua