ЗСУ повністю відновили контроль над п’ятьма селами Харківської області

Найбільша активність російської окупаційної армії продовжує спостерігатися на Слобожанському і Донецькому напрямках, на Слобожанському напрямку ворог продовжує нарощування угруповання військ, йдеться в оперативній інформації Генерального штабу Збройних сил України станом на 18:00 п'ятниці.

Водночас за результатами наступу підрозділами Сил оборони України у Харківській області було відновлено контроль над селами Олександрівка, Федорівка, Українка, Шестаково та Перемога повністю, а також над частиною села Черкаські Тишки.

Окупанти блокують окремі віддалені населені пункти Харківської області, інтенсивно обстрілюють українські позиції, зокрема із застосуванням реактивних систем залпового вогню, безуспішно намагалися наступати у напрямку с. Нова Дмитрівка.

Також окупанти безуспішно намагалися встановити контроль над м. Рубіжне та с. Воєводівка Луганської області на Сєвєродонецькому напрямку, провели розвідку боєм у напрямку с. Пречистівка Донецької області, успіху не мали, відступили.

"Противник не припиняє наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької та Луганської областей та утримання сухопутного коридору між зазначеними територіями та окупованим Кримом. Ворог завдає ракетних ударів по об’єктам транспортної інфраструктури та житловим районам населених пунктів нашої держави… Противник продовжує нести суттєві втрати в особовому складі й техніці", — йдеться у зведенні.

 

 

Источник: interfax.com.ua